Житловий комплекс мрії

Новострой Вибір житла дуже серйозний крок, який рано чи пізно постає перед кожним з нас. Батьки, які шукають місце, яке б підійшло їх діткам. Юнаки та дівчата, які тільки покинули батьківське крило, та хочуть бути в центрі міського життя. Бізнесмени, які хочуть завжди тримати руку на пульсі. Всіх цих людей може об’єднати одне — житловий комплекс «Нивки-Парк».

«Нивки-Парк» чудовий вибір для тих, хто хоче придбати квартири в новобудові Києва — http://nivki-park.com.ua/ua/.  Адже забудовники житлового комплексу признані гарантами стабільності та впевненості в завтрашньому дні. Нерухомість в Києві – прекрасний варіант для тих, хто шукає куди інвестувати їхні кошти. У «Нивки-Парк» Ви зможете купити не тільки квартиру, але і приміщення для Вашого майбутнього офісу.

Житловий комплекс дуже компактно розташований, завдяки цьому створюються атмосфера комфорту та приналежності до певного кола. У розробленому проекті ми бачимо, що на перших поверхах будинків, їх на території житлового комплексу 12,  будуть розміщені дитячий сад, магазини, аптеки, салони краси, стоматологічні клініки, паркінг і відділення банків. Забудовники продумали кожен нюанс для комфортного життя.

Також у Вас є можливість придбати одне з цих приміщень для відкриття своєї власної справи. Купуючи нежитлове приміщення у забудовників ви отримаєте масу переваг, серед яких продумане планування, можливість вибору необхідної площі самостійно, можливість розташування офісу безпосередньо біля своєї домівки. Також не слід забувати, що нерухомість в Києві це дуже надійна та вигідна інвестиція.

Нежитлові приміщення в житловому комплексі «Нивки-Парк» здаються без стяжки та штукатурки, стеля – шліфований моноліт.

Хочете чути спів пташок зі своєї квартири, але вам більше до душі міський ритм життя? ЖК «Нивки-Парк» розташований біля парку, Для тих, хто не любить сидіти на місці відкриті всі дороги завдяки зручному розміщенню житлового комплексу. Менше 10 хвилин до центру, та лише 5 хвилин до метро. Незважаючи на близьке розташування до центру, будинки знаходяться на відстані від шумних трас. Таким чином тиша і спокій мешканцям гарантовані.

Закінчення будівництва планують на 2020 рік, тож у Вас ще є час придбати нерухомість своєї мрії.

Житловий комплекс «Нивки-Парк» приклад ідеального житла сучасних людей, які йдуть в ногу з часом. Мальовнича місцевість зачарує кожного, а насичена інфраструктура не дозволить Вам засумувати.

Бизнес и работа

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

15 + five =

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Confirm that you are not a bot - select a man with raised hand: