Чому паркінг біля офісного приміщення такий важливий?

офисКоли ви зважуєте всі важливі аспекти на які треба  звернути увагу, обираючи офісний комплекс для оренди приміщення, парковка може і буде вашим головним пріоритетом, але нехтувати питання паркування, є великою помилкою. Ретельний аналіз присутності парковки може позбавити вашу компанію клопоту через дефіцит місця для паркування або привезти до несподіваних витрат. Нижче ви зможете знайти декілька причин, чому потрібно звертати увагу на паркування:

  1. Парковка має великий вплив на вашу команду

Якщо працівники приїжджають на роботу і не можуть знайти місце для паркування, вони будуть знаходитись під напругою і можуть бути менш продуктивними, адже замість того, аби працювати будуть думати, чи не забрав евакуатор їх автівку. Переглядаючи офіси для оренди, зверніть увагу на кількість паркомісць, які ви можете запропонувати своїм працівникам, і подумайте, чи достатня їх кількість. Добре провести опитування своєї команди, щоб з’ясувати, скільки місць вам знадобиться. Деякі офісні будівлі мають необмежені паркомісця, деякі закріплюють певну кількість місць за офісами в залежності від квадратури, деякі офіси мають лише платні паркомісця, а у деяких парковка взагалі відсутня.

 

 

 

  1. Парковка впливає на ваших гостей

 

Більшість офісний приміщень надають паркомісця для клієнтів та потенційних клієнтів своїх орендарів. Обов’язково потрібно дізнатись, скільки паркомісць буде відведено вашим гостям і де вони знаходяться. Відвідайте парковку, подивіться на місцерозположення місць для відвідувачів і подумайте, яке враження це справить на ваших гостей. Чи позитивно позначиться парковка на вашій компанії? Чи її стан чи важко доступність відіграють як негативне перше враження про вас?

 

  1. Парковка впливає на підсумкову суму орендної плати за місяць

 

Залежно від умов оренди, вам можуть нарахувати плату за кожне паркомісце, яке ви використовуєте, або існує фіксована плата. Можливо, вам доведеться заплатити за використання парковки вашими гостями. Дізнайтеся, розраховуються орендна плата і переконайтеся, що плата конкретно зазначена в пункті. Якщо для вашої компанії парковка пропонується безкоштовно, у договорі має бути прописано це. Не залишайте цього на усній домовленості, яка може бути змінена в майбутньому.

  1. Ваші потреби у паркуванні можуть змінитися в майбутньому

 

Навіть якщо зараз вам не принципово потрібна парковка, не означає, що цього не станеться в майбутньому. Також і навпаки, можливо, ваші співробітники відмовляться від машин і почнуть їздити на велосипедах. Наявність певної гнучкості в оренді може гарантувати, що ви готові до цих змін.

 

  1. Парковка може вплинути на здоров’я та безпеку ваших працівників

 

Впевнені, що ви не хочете, щоб вашим співробітникам доводилося паркуватися в незахищених або погано освітлених місцях. Дізнайтеся, які заходи безпеки існують на парковці для захисту транспортних засобів та їх водіїв, і обов’язково навідайтесь на парковку вночі, щоб оцінити освітленість.

 

Якщо ви вже впевнились для себе, що вам потрібен офіс з паркінгом, інформація за посиланням буде для вас корисною https://optima-plaza.com.ua/kompleks/biznes-park/parkuvannja/

Бизнес и работа

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

5 + fifteen =

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Confirm that you are not a bot - select a man with raised hand: